سلفون ها از انواع کارت ویزیت های فانتزی هستند که روی گلاسه 300 گرم چاپ می شوند، سپس بر روی آن روکشی از سلفون مات یا براق قرار می گیرد و بعد از اجرای خدمات چاپ با دستگاه پانچ CNC دورگرد می شوند. همانطور که در مقاله ای پیشتر به طور مختصر اشاره کردیم، سلفون ها و در دو نوع مات یا براق هستند و موجب استحکام بیشتر کارت ویزیت نسبت به رطوبت می شود. روکش سلفون، قابلیت انعطاف پذیری بیشتری نسبت به لمینیت دارد و البته ضخامت روکش سلفون نسبت به ضخامت کارت های لمینت کمتر است و از جمله کارت ویزیت مقرون به صرفه و شیک به حساب می آید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با انواع کارت ویزیت سلفون و مزایای آن به معرفی آنها می پردازیم.

کارت ویزیت سلفون براق

این نوع کارت ویزیت برای مصارف گوناگون از جمله مواردی که در طرح آنها از رنگ های شاد و هایلایت بکار رفته است استفاده می شود و در مواقعی که کاربر می خواهد فضایی صمیمی تر و فانتزی تر از همیشه با مخاطب خود داشته باشد کاربرد دارد. روکش براق این کارت سبب درخشندگی بیشتر رنگ ها حتی زمینه سفید خواهد شد. کاغذکارت ویزیت سلفون براق 300 گرم بوده و با روکش براق پوشیده می شود. این روکش یک لایه ی نایلونی بسیار نازک (چند میکرونی) است که بعد از چاپ روی کاغذ کشیده شده و علاوه بر زیباتر کردن طرح سبب محافظت کارت شما در برابر نفوذ آب و سایر نامطلوب ها خواهد شد. کارت ویزیت سلفون با جنس لمینت تفاوت بسیار دارد و معمولا قابل انعطاف تر از کارت های لمینت هستند. سلفون در دو نوع مات و براق موجود است و اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 8.5 سانتی متر خواهد بود.

کارت ویزیت با روکش سلفون مات

برخی عقیده دارند مات بودن یک کارت نشانه باکلاس بودن کسب و کار است؛ باید بگوییم این عقیده تا حدودی درست است و بهتر است اینطور اصلاح کنیم که مات بودن کارت ویزیت، کار و طرح شما را چه از لحاظ رنگبندی و بصری و چه از لحاظ فرایند کاری سنگین تر و جدی تر ارائه می کند.کارت ویزیت سلفون مات ترکیبی از کاغذ 300 گرم گلاسه هست که بعد از چاپ، روکشی از سلفون مات روی طرح شما کشیده می شود و سبب محافظت کارت شما در برابر نفوذ آب و سایر عوامل نامطلوب خواهد شد. در واقع وقتی این نوع کارت هارا نگاه می کنیم رنگها محکم تر و قاطعانه تر دیده می شوند. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 8.5 سانتی متر خواهد بود.

جنس های کارت ویزیت

گرماژ کاغذ و مصارف انها در چاپ

اشنایی اولیه با کاغذ

کارت ,سلفون ,ویزیت ,مات ,براق ,روکش ,کارت ویزیت ,ویزیت سلفون ,بعد از ,سلفون مات ,8 5 ,کارت ویزیت سلفون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
iphonepro osapdisba jigwds devilsbook vistasazehe 159883 engkariz amirasli 75cat asemaneporhayahoo